36Y (Alsójózsai utca ◄► Doberdó utca) Perc (↓) Megállóhely Perc (↑) Átszállási kapcsolatok 0 Alsójózsai utca végállomás 15 36E ∫ 14 2 13 3 12 36E Józsa 6 10 34, 35, 35E, 35Y, 36E Helyközi buszok 7 8 34, 35, 35Y 9 34, 35, 35Y Helyközi buszok 11 4 Úrrétje utca (↓) Lóverseny utca (↑) 2 10, 10Y, 11, 15, 15Y, 22, 24, 34, 35, 35E, 35Y, 36E, 50 Helyközi buszok Doberdó utca végállomás 2 10, 10A, 10Y, 11, 15, 15Y, 22, 23, 23Y, 24, 50, 51E Források [ szerkesztés] A 36Y busz menetrendje. DKV Zrt.. (Hozzáférés: 2018. március 16. )
A 2-es villamos elindulásával az összes járat csak a Segner térig közlekedik. Ettől kezdve van egy kis is hurok a vonalban, ugyanis a Segner tér után egy kis kör megtételével a Segner térhez megy vissza. Külön érdekessége a dolognak, hogy a Segner tér - Kiskörút - Segner tér forduló hosszabb, mint a buszok a Nyugati utcán át a Nagyállomásig mennének, mint ahogy azt tették a villamos előtt. Járatsűrűség Egy órában általában 2-3 járat közlekedik Pontos indulási idők: Hivatalos menetrend Egyszerűsített menetrend Források A DKV Zrt.
Az újítás elsődleges célja, hogy a kor színvonalának megfelelő, gyorsabb, áttekinthetőbb legyen az oldal, és mobileszközökről is könnyebben lehessen használni. Újdonság, hogy mostantól Debrecen esetében kétféle vonalhálózati térképen is lehet tájékozódni. Sokan kérték, ezért a vonalak listájában már nem csak a viszonylatszámok jelennek meg, hanem látszanak a végállomások is. Az átalakítás során előfordulhatnak hibák és bizonyos korábban létező funkciók hiányozhatnak. Ezeket folyamatosan javítjuk és bővítjük. Ezért türelmüket, megértésüket, de leginkább közreműködésüket kérjük: Kérjük, hogy jelezzék, ha bármilyen jellegű hibát találnak oldalon, hogy azt minél hamarabb javíthassuk. Írják meg azt is, ha csak javaslatunk észrevételük van. Menetrenddel, utazással kapcsolatos kérdésekben a továbbiakban is tudunk információval szolgálni, azonban kérjük, vegyék figyelembe, hogy biztosan válaszolni csak 2-3 nap után tudunk. Épp úton vagy? Nézd meg, hogy miért több mint 720 millió felhasználó bízik meg a Moovit-ban, mint a legjobb tömegközlekedési alkalmazásban.
Honlapunkon található menetrend a debreceni helyi közösségi közlekedés menetrendjét tartalmazza. Csepel Csillagtelep / Pestszentlőrinc vasútállomás BKK Információs figyelmeztetés Koronavírus frissítések A koronavírus (COVID-19) miatti összes tömegközlekedési változást a Moovit alkalmazásban látja a frissítés után. További részletek töltse le az alkalmazást A koronavírus (COVID-19) miatti összes tömegközlekedési változást frissítik az alkalmazásban. További részletek: az alkalmazás letöltéséhez 36 autóbusz Menetrend 36 autóbusz útvonal üzemi ideje minden nap napokon van. Rendszeres menetrendi óták: 4:14 - 23:15 Nap Üzemelési Órák Hétfőn 4:14 - 23:15 Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap 4:15 - 23:15 Teljes menetrend megtekintése Vonal állapot 36 autóbusz Útvonal Térkép 36 autóbusz Útvonal menetrend és megállók A 36 autóbusz (Úticél: Pestszentlőrinc Vasútállomás) 44 megállók megállója van ami a Csepel, Csillagtelep megállóból indul és a Pestszentlőrinc Vasútállomás megállóig közlekedik.
A debreceni 36E jelzésű autóbusz az Alsójózsai utca és a Segner tér között közlekedik tanítási időszakban munkanapokon, kizárólag egy irányban. A viszonylatot a Debreceni Közlekedési Zrt. üzemelteti. Útvonala Év Végállomások Útvonal 2011-2014 Alsójózsai utca → Nagyállomás Nagyszentgyörgy utca – Tokaji utca – Bocskai István út – Szentgyörgyfalvi út – – Böszörményi út – Pesti utca – Segner tér – Nyugati utca – Széchenyi utca – Piac utca 2014-től Alsójózsai utca → Segner tér Nagyszentgyörgy utca – Tokaji utca – Bocskai István út – Szentgyörgyfalvi út – – Böszörményi út – Pesti utca Megállóhelyei Az átszállási kapcsolatok között az azonos útvonalon, de sűrűbb megállási renddel közlekedő 36-os busz nincs feltüntetve. 36E (Alsójózsai utca ► Segner tér) Perc (↓) Megállóhely Átszállási kapcsolatok 0 Alsójózsai utca induló végállomás 36Y 2 3 Józsa 6 34, 35, 35E, 35Y, 36Y Helyközi buszok 13 10, 10Y, 11, 15, 15Y, 22, 24, 34, 35, 35E, 35Y, 36Y, 50 18 15, 15Y, 21, 22, 22Y, 24, 24Y, 33, 33E, 34, 35, 35E, 35Y, A1 21 Pesti út 11, 12, 14, 22, 22Y, 24, 24Y, 33, 33E, 34, 35, 35E, 35Y, 42, 42A 23 Segner tér végállomás 3, 3A, 4, 5, 5A 10, 10A, 10Y, 11, 13, 14, 17, 17A, 24, 24Y, 25, 25Y, 33, 33E, 34, 35, 35E, 35Y, 42, 42A, 45, 46, 46E, 46H, 49, 49Y, 146, A1 Források A 36E busz menetrendje.
Busz menetrend 36 útvonal: Menetrendek, megállók és térképek - Csepel, Csillagtelep A mai formájában létező 36-os busz, a korábbi 19-es és 136-os busz útvonalán közlekedik. 2008. augusztus 21-e előtt a 36-os busz másik útvonalon járt, mely útvonalnak a nagy részét a 93-as busz járja be. augusztus 21-étől [1] a 19-es autóbuszok útvonalán új, 36-os jelzéssel autóbuszjárat közlekedik, meghosszabbított útvonalon a megszűnő 59A kiváltására Csepel Csillagtelep és Pestszentlőrinc, MÁV-állomás között. [2] A korábbi 36-os járat megszűnik, helyette a 93-as busz fedi le a járat útvonalának nagy részét. 2009. szeptember 1-jétől a 36-os autóbuszok ezentúl egyik irányban sem érintik a pesterzsébeti Tesco áruházat. Ehelyett a Tesco által bérelt, de a Ventona Kft. által működtett autóbuszok közlekedtek a Pesterzsébet városközpont – Pesterzsébet, TESCO vonalon. 2015. október 1-jétől az újonnan létesített Köves út / Szentlőrinci út megállóhelyen is megáll. Járművek busz 36-os busz további járatai Április 27-től minden budapesti tömegközlekedési járaton kötelező maszkot vagy valamilyen arcot eltakaró kendőt, sálat viselni.
rgcrow.com, 2024